+372 6229507 +372 58868750

Meie e-poest tellimine on väga lihtne. Piisab paarist lihtsamast sammudest:
 
- Valige kataloogist Teid huvitava toote.
 
- Vajutage nupule „Lisa ostukorvi“, ning toote lisatakse ostukorvile
 
- Kui soovite vaadata ostukorvi sisu (Teie poolt valitud tooted) vajutage nupule „Näidata“. Nupp asub ostukorvi moduulis, moodul asub kodulehekülje vasaku poolel.
 
- Kontrollige kauba informatsiooni, koguse ja hinda
 
- Et jõuda tellimuse staadiumi, Te peate sisse logima. Kui te olete varem registreeritud kasutaja, siis loogige sisse oma kasutajatunnustega. Kui olete uus kasutaja, siis palun registreerige ennast meie e-poes.
 
- Kontrollige Teie kontakt informatsiooni ning tarneaadressi. Valige Teile sobiva kohaltoimetamise viisi (täpsema informatsiooni saate leheküljel „Kättetoimetamine“) . Valige Teie jaoks kasulikum makseviis ning klikkige nupule „Edasi
 
- Viimast korda kontrollige kõik tellimuse andmed! Kui kõik on õige, siis tutvuge ennast teeninduse tingimustega. Kui meie tingimused sobivad Teile, siis märkige linnukesega oma nõusoleku ning klikkige nupule „Edasi
 
- Te saate süsteemist teade edukalt tellimuse vormistamise kohta
 
- Siis on vaja maksta Teile esitatud arve, mis saadetakse Teie poolt antud e-posti aadressile (täpsemalt vaadake leheküljel „Maksmine“)
 
Õnnitleme! Tellimus on tehtud!
 
 
Seoses meie e-poodi kasutamisega küsimuste tekitamise korral võtke meiega ühendust e-posti kaudu või telefoniteel (vt „Kontakted“).
Hea meelega aitame Teid probleemide lahendamisel!