+372 6229507 +372 58868750

Liregus (Vilnus, Leedu)
 
UAB Liregus alustab oma ajaloo alates 1965.a., kui Leedus alustati alustati elektri toodete tootmist. Käesoleval ajal Liregus on elektri toodete üks suurematest tootjatest Baltimaades, mis veedab välja kaupa Euroopa Liidu riikidesse, endisse Nõukogude Liidu riikidesse ja teistesse.
 
Firma valmistab igasugused elektritehnilise ja elektroontooteid elektri ja telekommunikatsiooni (arvuti; telefooni; televisiooni) võrkude jaoks.
 
Firma toodete valik koosneb:
 
- Erinevad lülitid ja ümberlülitid
- Lambipesad
- Lülitusnuplid kaablilatte jaoks
- Kaablid otstega
- Erinevad pisikupesad; s h hermeetilised ning kaitsmega
- Valguse regulaatorid
- Termostaadid
- Liikumise andurid
 
- Kokku umbes 500 erinevad toodet
- Igal aastal firma valmistab kuni 10 uue liiki toodet
 
Kõik firma toodangud omavad rikkaliku värvigammat ning kaasaegset disaini. Pinnapealsed ja krohvialused tooted omavad väliskeskkonna mõjust kaitsemäärad alates IP20 kuni IP44.
 
Firma tooted on kõrgkvaliteetsed, mis on tõendatud põhi sertifitseerimiskeskuste dokumentidega: VDE, TUV; EGSC, ГОСТ. Rahvusvahelise standardi IEC60669 nõuetele vastavad lülitid; standardile IEC60884 – pistikupesad.
 
Valmistavate toodete kõrgkvaliteet võimaldab pikkajalise (eluaegse) garantii andmist. Tehases korralikult täitakse tehnoloogiat, kasutatakse kaasaegseid kvaliteetsetid materjale, samuti on kasutusel kõrgtehnoloogilised seadmed ja rakistus.
 
Kontaktide (lülitusseadme osa) valmistamiseks kasutatakse kõrgkvaliteetseid materjale: hõbedast- lülitite jaoks; kvaliteetsest valgevasest -pistikupesade jaoks.
 
Firma Liregus tehnilised osakonnad ja konstrueerimisbüroo (tarindusbüroo) pidevalt kontrollivad valmistavaid tooteid; viivad läbi õigeaegset tehnilise dokumentatsiooni ja seadmete uuendamise, teostavad toodangute kvaliteetsega seotud koostöö riigi kontrolli ametitega ning tellijatega.
 
Kuna Liregus on Rahvusvahelise toodete numeratsiooni liidu liige, kõik firma toodangud on markeeritud vöötkoodidega ning pakitud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele. Just nimelt: kõik tooted on pakitud kilesse, kokku pandud väikestesse karpidesse, mis on oma korras pakitud suurematesse suurusega karpidesse. Kõik see võimaldab säilitada tooted vedamise ajal ning kaitsta need niiskuse eest.